Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki le tud nekem fordítani...

Valaki le tud nekem fordítani pár mondatot urduról? A fordító nem dob ki rá semmit, mert latin betűvel van, az arab betűt pedig nem tudom legépelni.

Figyelt kérdés

Lehet hogy ezt így nem illik, de már kíváncsi vagyok mit jelentenek :) Valószínűleg úgysem nézi ezt az oldalt.


Egy pakisztáni barátom hozzászólása facebookon egy képe alá:

woo tum dono apis mein q larty ho muje pata hai, mujtbah kabi bi badle ni skta ur yeh hi payar hai atif bhai...


Egy másik képe alatt:

1. hozzászólás: Kiya socha ja rha hy

Válasz: pakistan k matlik bhi g


Le tudjátok nekem fordítani?


Egyszer amikor beszélgettünk, írt egy mondatot a saját nyelvén:

Kithy mer gai hy

aa ja

Azt mondta azt jeleni, hogy hol voltál? Tényleg azt jelenti? :)


Még kíváncsi lennék arra is, hogy mi van ezekre a képekre írva. Ez már "pakisztáni betű"-vel van. Ha valaki tudna segíteni, nagyon megköszönném!

/home/user/Downloads/urdu.jpg

/home/user/Downloads/urdu2.jpg

/home/user/Downloads/urdu3.jpg



2013. júl. 11. 13:12
 1/5 A kérdező kommentje:
Uh, a képek nem működnek, nem tudom belinkelni :)
2013. júl. 11. 13:14
 2/5 A kérdező kommentje:

Esetleg így:

file:///home/user/Downloads/urdu2.jpg

file:///home/user/Downloads/urdu3.jpg

file:///home/user/Downloads/urdu.jpg

2013. júl. 11. 13:17
 3/5 anonim válasza:

Nem ismerem a nyelvet, de amíg file:// -rel, vagy a gépeden levő elérési úttal adod meg a képeket, addig senki nem fogja látni, aki nem a te gépedről netezik. Ha azt akarod h más is lássa, tedd fel képfeltöltés.hu-ra vagy linkeld azt, hogy honnan szedted le. Látom Linuxon nyomod.


Am google translate-nek van képernyő billentyűzete, oda be tudod kattintgatni az ilyeneket, ez még nem is túl hosszú hozzá.

2013. júl. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Azt jelenti hogy hol haltal meg es nem higy hol voltal😳😂

Woo miért harcoltok egymás ellen, mujtbah soha nem változik, és ez egy szerelem atif tesó...

Mit gondolsz, mit

Válasz Pakisztán

Ez egyebkent punjabi nem urdu

2020. jún. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mujtbah soha nem tud változni (bocsi)
2020. jún. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!