Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit tehetek, át lehet így...

Mit tehetek, át lehet így venni a fele nyelvvizsga bizonyítványt?

Figyelt kérdés
Márciusban, a Vas utcában nyelvvizsgáztam, fele sikerült, de csak most tudok elmenni a nyelvvizsgáért. Át lehet ilyenkor még venni? Mit kell vinni az átvételhez?
2013. júl. 11. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lehetne átvenni? Gondolom nem dobták ki, nekem januárban jött meg a szóbeli bizonyítványom, mivel elírták rajta a nevemet. 1 hónappal ezelőtt vettem át, és még megvolt, csak elfelejtették közölni, hogy megjött.

Nekem nem kértek semmit, elhitték, hogy én vagyok a bizonyítvány tulajdonosa, de nem árt, ha a személyid nálad van, hogy tudjad igazolni magad.

2013. júl. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Odaadták?
2014. márc. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Melyik nyelvvizsgaközpontnál voltál?

De csak nem dobják ki, ha már ki van állítva

2014. márc. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Melyik része sikerült?
2014. márc. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, már rég átvettem. :) Az írásbeli sikerült először. TIT Telc nyelvvizsgát csináltam.
2014. márc. 21. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!