Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Az idén végeztem a Szegedi...

Az idén végeztem a Szegedi Tudományegyetemen és kérdezem, hogy az eszperantó nyelvvizsga jó-e a diploma kiadásához? Illetve melyik nyelvvizsga könnyű még? Köszönettel:S. Z.

Figyelt kérdés
2013. júl. 18. 11:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyetemet végeztél, akkor tudhatnád, hogy az ilyen jellegű kérdéseket nem egy anonim oldalon kell feltenni, hanem ott, ahol tanultál.
2013. júl. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
nem, nem jó az eszperantó
2013. júl. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
5%
Jó a középfokú
2013. júl. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
4%

Még "örülnek" is, hogy van akinek ki tudják adni

a diplomát (és nem "ragad be")

2013. júl. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fogadják el, csak olyan nyelvből, amiből releváns szakirodalom van.
2013. júl. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
25%

De te milyen nyelvet tanultál még?

Mert esetleg abból a másikból is érdemes lenne letenni

a nyelvvizsgát (ha még nem lenne meg)

Pl. angol

2013. júl. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%

Attól függ, hogy milyen szakon végeztél.


Ha nincs kikötés semmilyen nyelvre, akkor jó az esperanto is. De ezt neked kell megkérdezned az egyetemen. Attól még, hogy tudjuk melyik egyemetre jártál, nem fogjuk tudni, hogy mi kell neked. Érdeklődd meg bent.

2013. júl. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elvileg el kell fogadják, feltéve, ha nincs külön kikötés az adott karon/szakon a nyelvekre.
2013. júl. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!