Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Két nyelvet párhuzamosan h...

Két nyelvet párhuzamosan h érdemes tanulni? Milyen felosztásban?

Figyelt kérdés

most lesz utolsó évem a gimiben. a német középfokú nyelvvizsgám már meg van,valamint középszinten most októberben fogok érettségizni belőle,viszont muszáj lenne angolból is nyelvvizsgáznom,mivel már nincs sok időm hátra így azt angol szóbelit szintén októberre terveztem,az írásbelit decemberre.viszont még így szétosztva is elég húzós főleg h tavassszal németből szeretnék emeltszinten érettségizni.

a tervem az volt h majd nyáron keményen megnyomom a németet, viszont angolból sokkal jobban le vagyok maradva a laza oktatás miatt így ez a hónapom jobbára arra ment el ,de még így sem tudtam olyan gyorsan haladni mint terveztem.

így fogalmam sincs h h osszam be ezt a kevés időt.

aki hasonló helyzetben van az h oldja meg?


2013. júl. 19. 23:00
 1/1 noemi4 ***** válasza:

gyerekem, tanuljad az angol nyelvtant. én a helyedben írásbelire mennék először, mert ha azt tudod, a szóbeli menni fog...

ez pl. egy jó oldal a sok közül: [link]

azt viszont tudod, hogy a "laza oktatás" nem kifogás...


ha kérdésed van angollal kapcsolatban, most végeztem anglisztika BA-n, van felsőfokúm is.

2013. júl. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!