Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Olasz: Melyik a legjobb...

Olasz: Melyik a legjobb internetes hangos szótár szerintetek?

Figyelt kérdés
Eddig a SZTAKI-val szenvedtem, de ott egy szónak kb. 30 féle jelentését leírják és a leggyakrabban használt jelentések gyakran a felsorolás végén vannak, így nagyon sok idő kibogarászni azt, ami kell nekem. Olyan, interneten fellelhető olasz hangos szótárra szeretnék rátalálni, ahol a leggyakrabban használt jelentések elől vannak és nem írják le a régi, elavult jelentéseket. Szerintetek melyik a legjobb? Segítségeteket előre is köszönöm!

2013. júl. 25. 19:04
 1/1 anonim válasza:
Háát az nekem is kéne.Elég gyatrán megy az olasz ahhoz képest hogy második nyelvem angol mellett...
2013. júl. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!