Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen nyelveket érdemes...

Milyen nyelveket érdemes megtanulni egymás mellé?

Figyelt kérdés

Először is, én mindenképpen nyelvekkel szeretnék foglalkozni a későbbiekben, de nem általános/középiskolás tanárként.

Most angol, japán és harmadiknak francián gondolkodok. Ezeket így érdemes? Én naivan azt gondolom, hogy igen, de tévedhetek. Szóval, mint gondoltok?



2013. júl. 29. 12:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Francia nem hülyeség. Talán még az Orosz, de inkább Francia.
2013. júl. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Jöhetnek még:)
2013. júl. 29. 13:35
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Tkp. mindegy, a lényeg, hogy motivált legyél és legyen valami haszna (vagy legalább szórakozz közben és ne kényszerböl nyomd).
2013. júl. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem szinte mindegy.

Az is jó ha tud valaki angolul,franciául,oroszul,svédül.Meg az is,ha lengyelül,oroszul,németül,ukránul.

De az is jó ha tud svédül,dánul,norvégül,angolul.



Tökéletesen jó a francia angol meg japán mellé. :)

Semmi dolog nincs ami ellene szólna.Kezdd el nyugodtan a franciát.

2013. júl. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igazából egyenlőre csak az angol emelt van meg. A japánt és franciát egyetem alatt akarom felhúzni. A kérdést pedig azért tettem ki, mert a rokonok többsége leszólta a dolgot:)

Mindenesetre mindkettőtöknek ment a zöld kezecske.

2013. júl. 29. 22:08
 6/9 anonim ***** válasza:
89%

Köszönjük. :))

Szerintem amúgy a rokonaidnak nincs igazuk.Ezzel a világon semmi baj nincs.

2013. júl. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%
Én japánt tanulok egyenlőre magamtól.
2013. júl. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 naomi patricia válasza:
92%

Az angolt mindenféleképpen, a spanyol is jó én azt is tanulom...

Meg a francia :)

2013. júl. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
89%
Hetesnek üzenem, hogy magyart sem ártana, gondolom az "egyeNlőre" nem elgépelés volt..na mind1, angol jó azt tudd le gyorsan én 16 évesen nyomta anyanyelvet belőle, francia is könnyű sok a hasonló szótő meg ha vmennyit tudsz latinul a nyelvtant csak be kell magolni, a japán már nem latin nyelv, ha csak nem japán cégnél akarsz dolgozni, majd, vagy japánban...kérdéses a haszna, de szép nyelv.
2013. aug. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!