Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nektek segített az angol...

Nektek segített az angol tanulásban Szalai Nóra 5 perc angol?

Figyelt kérdés
2013. aug. 1. 07:38
 1/2 yuda ***** válasza:

3 ismerősömet kérdeztem erről nemrégiben, mielőtt/miután beregisztráltam, mert végeredményben meg akartam tapasztalni saját szememmel.

-egyikőjük évek óta használja és neki állítólag jó

-másik két ismerősöm elkezdte, majt törölte magát.


Én nemrég regiztem be, talán 2 hete. Felemás érzéseim vannak ezzel kapcsolatban.

Tudom, Nóri egyik megfontolása, hogy nem bontja tudásszintre az anyagokat, ám nekem ez mégis hiányzik. Értem az álláspontját, csak sok anyag amit küld kifejezetten magas szintet feltételez, amit nem tudok megugorni.

Véleményem, hogy inkább azoknak való, akik haladó szinten vannak.

2013. aug. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szoktam találni jó olvasnivaló dolgokat,de mivel nekem már megvan a középfok többre vágyom mint pl. egy egyszerű nyelvtani teszt,ezért kezdtem inkánn blgokot,híreket olvasni idegen nyelven :)
2013. aug. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!