Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » B2-es szóbeli nyelvvizsgához...

B2-es szóbeli nyelvvizsgához milyen bemutatkozást "illik" összeszedni?

Figyelt kérdés

Dexam nyelvvizsgára megyek októberben. Januárban voltam először, írásbeli elsőre meglett szóbeli nem. Májusban ismét mentem szóbelizni, szintén pár százalék/vizsgapont hiányzott.


Most úgy gondoltam, hogy teljesen rákoncentrálok az egészre és szükségem lenne segítségre.


Beszédértés része simán megvolt, beszédkészség nem.

Szerintetek milyen bemutatkozást illik előadni, ami alap mondatokból áll, hogy My name is... meg I live in.. ? Tudom, hogy nem pontozzák, de azért az első benyomás is fontos szerintem.


Köszönöm a segítséget!


2013. aug. 1. 12:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem tök mindegy, tényleg nem ezen múlik. Inkább a típus feleadatokra gyúrj rá.
2013. aug. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hobbiról, szabadidőről beszéltem főleg :)
2013. aug. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!