Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szeretne valaki angolul a...

Szeretne valaki angolul a levelezős társam lenni?

Figyelt kérdés
Olyanok jelentkezzenek, akik középfokú nyelvvizsgára vagy érettségire készülnek angolból. Én most közepet teszek angolból ősszel, aztán emeltet tavasszal. Szeretnék valakivel beszélgetni a témákról akár skypon vagy írásban. Aki ezen a szinten van és van kedve, írjon. Köszönöm.

2013. aug. 13. 23:32
 1/5 anonim válasza:
100%
én is most készülök a középfokúra,írhatsz privátot:)
2013. aug. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Írj, középfok:)
2013. aug. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
oh it sounds good :D Even thought I got english language exam (intermediate) but I love practising english :D so I don't mind :)
2013. aug. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is középfokra készülök,írhatsz bátran! :D
2013. aug. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtatok. Szeretnék sok témáról beszélgetni és sajnos, akik ide írtak nem igazán válaszolnak az üzenetemre. Szóval, ha írtok gondoljátok komolyan, hogy minél többet tudjunk beszélgetni. Akár skypen is beszélhetünk témákról, szituációkról, összehasonlításokról. Aki pedig szeretne beszélgetni írjon privát üzenetet. Köszönöm. :)
2013. aug. 15. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!