Orosz nyelvtanulás?

Figyelt kérdés

Tudna valaki segíteni?Megéri megtanulni ezen a nyelven?Tapasztalatok?Itthon van értéke?

Anyagot tudtok ajánlani,esetleg könyv cím,vagy link :)

Idegen forgalmat tanulok,remélem tud valaki segíteni :)


2013. aug. 15. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó választás az orosz nyelv, bár én sajnos nem tanulom (de tervezem), még így is tudom, hogy mostanában mennyire felkapott lett. Nem rég nézegettem álláshirdetéseket, és turisztikai/kereskedelmi állásoknál kiírják hogy előny annak, aki tud oroszul, mert most kezdenek újra nyitni felénk, több orosz üzlet van már a városban is, úgyhogy van értéke, megéri tanulni, de sajna semmi linket/könyvet nem tudok ajánlani. De remélem legalább bátorítani tudtalak.
2013. aug. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is idegenforgalmat fogok tanulni, de az iskola nem indít oroszt. Nyár eleje óta tanulom egyedül a nyelvet a Sag za Sagom, valamint a Pons: orosz nyelvtan röviden és érthetően című könyvből. Nagyon tetszik az országuk, és a nyelvük, ez motivál. Apum segít, ha valamit nem értek. Megéri tanulni, mert a világ legnagyobb országa, van mindenük, és azt hallottam, hogy a luxusszállodákban is sok az orosz turista.
2013. aug. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2013. aug. 16. 09:30
 4/4 anonim válasza:

Kezdők orosz nyelvkönyve

Ezt tudom ajánlani, elég alap szintű de én még ebből tanulgatok :D

2013. aug. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!