Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Olaszországban mennyire...

Olaszországban mennyire beszélnek angolul?

Figyelt kérdés
2013. aug. 17. 12:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Én Rómában voltam ott nagyjából boldogultam az angollal.......... de nem annyira jellemző inkább a sok turista aki ott van meg sok bevándorló ők használják inkább az angolt ....... de mondom Rómában elboldogulsz az angolall
2013. aug. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én leginkább Velencében és környékén voltam Olaszországba. 1 napot voltam Rómában. Rómában tényleg még egész jól lehet boldugolni. Én ott a határközelétől Velencéig küzdöttem rendesen. Ott inkább németet akartak.
2013. aug. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én az északi térségben voltam (Padova, Velence, Verona, Bologna), az átlag utca embere egyáltalán nem beszél, turisztikai helyeken nagyjából, de csak alap dolgokat. Tehát mondjuk veszel képeslapot, akkor meg tudják kérdezni, hogy kérsz e bélyeget hozzá, vagy melegen kéred e a szendvicset, de kb ennyi.
2013. aug. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem nagyon...
2013. aug. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyon gyéren. Rómától, Nápolytól délre pedig szinte alig.
2013. aug. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

.... felejtős :-).... Semmilyen más nyelven nem beszélnek rendesen - talán az arab és az arabokon keresztül a francia elterjedt. :-)


Itt lakom, az olaszon kívül 3 nyelvet beszélek (na nem velük).

Az itteni nyelvoktatás ZÉRÓ!

2014. febr. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!