Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nyelvvizsgára és érettségire...

Nyelvvizsgára és érettségire nem jó, ha amerikai angol hanganyaggal gyakorlok? A tanárom szerint nem jó ötlet.

Figyelt kérdés

2013. aug. 25. 08:31
 1/4 anonim ***** válasza:
brittel jobban jársz,mert vannak különség azért a brit és az amerikai angol között
2013. aug. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jól jár(hat)sz. Azért édrdemes nenézni a BBC hírekbe is. Mindazonáltal az a hír járja, hogy vagy egyiket vagy másikat kellene bemutatni a vizsgán. De - gondoljunk vsak bele - megbuktatnának egy ausztrált vagy írt pusztán a kiejtése miatt. - Anyway. Good luck with your practice.
2013. aug. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amerikai angol még mindig jobb mintha semmivel sem gyakorolnál. Néhány tanárnak túl magasak az elvárásaik, nekem amerikai angol miatt "csak" 89% lett érettségim, tanár szerint siralmas teljesítmény, de én meg vagyok vele elégedve. Nyelvvizsgán sem volt különösebb gond, elsőre meglett.
2013. aug. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

van egy ismerősöm aki kettős állampolgár amerikai-magyar

gimiben nem járt angolra hiszen születésétől kezdve tanították angolul is az érettségije 100% lett pedig a kiejtése és a nyelvtani része is amerikai angol

ha nincs megszabva hogy brit angol kell akkor nem pontozhatnak le az amerikai miatt

2013. aug. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!