Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudtok olyan francia tanárt...

Tudtok olyan francia tanárt budapesten ahol év közben is lehet nyelvet tanulni? (részletek len)

Figyelt kérdés

12 éves vagyok szeretnék francia nyelvet tanulni év közben ,

írnátok honlapot ahol erre van lehetőség?

meg fizethető áron

köszi :)



2013. aug. 25. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Attól függ merre laksz Budapest területén?

És teljesen kezdő vagy, vagy esetleg haladó?

Mind a kettőre tudok egy helyet kevés összegért vállalnak tanítás.

Ha érdekel akkor írok priviben és a többit mailben.Ok?

2013. aug. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

budapesten lakok

és kezdő szint

köszi

2013. aug. 26. 15:40
 3/7 anonim ***** válasza:

OK. megkaptam az üzenetedet.

Válasz küldve.

2013. aug. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezt a linket kaptam. itt lehet tanulni kezdő szinten, azt hiszem 4 vagy 5 kis anyagot találsz, a bemutatás után lehet kérni a fizetős online tanulást. Mintha ilyesmit olvastam volna. De ez drága.

[link]

2013. aug. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kicsit körül néztem ezekben a keresésekben.

Ezt találtam.

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__nyelvt..

2013. aug. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Itt van a cikk. Sok mindent küldtem, ennél többet én sem tudok segíteni.


Jo napot kivánok!Én francia és angol magántanár vagyok kb 15 éve,ezalatt diákok százait juttattam el a nyelvvizsgáig ,pedig nem bölcsész hanem külkereskedelmi közgaszdász diplomám van.oradijam 1500 ft/45 perc,számomra nagyon fontos a francia nyelvtan szisztematikus alapos megtanitása/hiszen ez az egyik legnehezebb nyelv/.Eredeti francia nyelvtankönyvekböl tanitok,melyekböl a kislányom a párizsi követségen tanult.egyébként külföldi kapcsolatokkal és gyakorlattal is rendelkezem. a lányom a férjével már 1 éve Pá..rizsban dolgozik.A napi kommunikácio.ugyanolyan fontos mint a nyelvtan ezért már az elejétül beszédcentrikusan tanitok,sok eredeti francia cd hallgatás stb.Amennyiben érdekesnek találja ajánlatomat,kéreé jelentkezzen az alábbi email cimen teuchter@t-online.hu/ Katalin Teuchter/ vagy tel 06305538606 üdvözlettel Teuchterné Kati

2013. aug. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a segítségeteket

még gondolkozom

:)

2013. aug. 26. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!