Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angolról magyarra nem tudom...

Angolról magyarra nem tudom lefordítani a mondatokat. Valaki érti és segítene benne?

Figyelt kérdés

hello...

Im working central Europa right now, but often visit BP.

I am very straight and simple person..

First of all, I am not looking for mail chatting friends, even girl friend here.


Dont worry, I wont even ask if you have boyfriend or not. I dont care, cuz its not my job :D


I am looking for fun and safe relationship with normal woman. Do you want to have relationship with me? then replay me! If you are not interested in me or Asian guys, or still believe looking for real pure friends here, I am sorry for bothering your time but please do not reply me, just ignore.


Illetve ezt az egyszerű mondatot is lefordítanátok angolra? "Azt hittem, h már elfelejtettél."


Nagyon hálás lennék, ha vki időt szánna rá, h segítsen nekem :)



2013. aug. 26. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

hello ...

Im működő központi Europa most, de gyakran meglátogat BP.

vagyok, nagyon egyenes és egyszerű ember ..

Először is, én nem keresek mail beszélgetni barátok, még barátnője itt. Ne aggódj, én szokás is kérdezd ha barátja vagy sem. Nem érdekel, mer az nem az én dolgom: D I am looking for fun és biztonságos kapcsolat normális nő. Szeretnéd, hogy a kapcsolatot velem? majd újra meg! Ha nem érdekel engem, vagy ázsiai fiúk, vagy még mindig azt hiszik keresnek valódi tiszta barátaim, sajnálom, hogy zavarom az időt, de kérlek, ne válaszolj nekem, csak figyelmen kívül hagyja. Illetve EZT AZ egyszerű mondatot a lefordítanátok angolra? "AZT hittem, h MÁR elfelejtettél." Nagyon Halas lennék, ha VKI Idot szánna RA, h segítsen nekem

2013. aug. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia

Most éppen Közép-Európában dolgozom és gyakran látogatok Budapestre.

Egyszerű és egyenes ember vagyok.

Előszöris leszögezném, hogy nem levelezőpartnert vagy (levelező) barátnőt keresek.


Ne aggódj, nem fogok kérdezősködni, hogy van-e barátod vagy nincs. Nem érdekel, egyszerűen nem az én dolgom :D


Egy örömteli és biztonságos kapcsolatra vágyom egy normális nővel. Akarsz velem járni? akkor válaszolj! Ha nem érdekellek vagy nem bírod az ázsiai fickókat, vagy még hiszel a sima barátkeresésben itt, akkor sajnálom, hogy raboltam az időd, de kérlek ne válaszolj, csak felejtsd el.


Azt hittem már elfelejtettél - I thought you forgot me.


/ Egyébként ha fordítói megjegyzést szabad hozzáfűznöm, lehet, hogy az efféle intimebb beszélgetések miatt érdemes lenne megtanulni angolul, illetve ha nem bánod, felhívnám a figyelmed arra is, hogy az efféle társkereső oldalas hirdetések zöme csalás vagy átverés. /

2013. aug. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hello

Közép Európában dolgozom most, de sokat vagyok Bp-en. Bagyon egyenes és egyszerű ember vagyok. először is, nem keresek barátnőt vagy chat partnert. Ne aggódj, azt sem fogom megkérdezni van e barátod, mert nem az én dolgom.

Vicces és bitonságos kapcsolatot keresek egy normális nővel. Szeretnél kapcsolatot velem? Válaszolj. Van nem érdekellek én vagy az ázsiai fickók vagy még mindig igazi barátságok keresel, sajnálom, hogy zavartalak, ne válaszolj, csak ignorálj.

2013. aug. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!