Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » New Headway third edition...

New Headway third edition tapasztalatok? Szójegyzék?

Figyelt kérdés

Ezzel a könyvvel ha végeztünk, az A2-es szintű, alapfokú tudást már ad? Honnan tudom letölteni hozzá a szójegyzéket és a CD-t? Kinek milyen tapasztalata van a könyvvel?

A következő B1 és B2 szintekhez melyik Headway könyvek vannak?



#A2 angol #headway third
2013. aug. 29. 12:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Abból h "New Headway third edition" éppen az nem derül mi h milyen szinten vagy.

A2 kb a (pre) intermediate. Tapasztalat szerint ritka aki 100%-osan tudja amit már tanult, ezért inkább intermediate.

2013. aug. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elementary ami nekem van....a hátulján van a jelzés A1 A2 B1, és a vonal mellette az A2-ig megy, ezért gondoltam, hogy ez lenne az alapfokig, csak olyan kevésnek tűnt.... akkor mást is vegyek mellé, hogy meglegyen az alapfokú, A2-es szint?
2013. aug. 29. 13:01
 3/3 anonim ***** válasza:

A saját besorolásuk szerint Pre-Intermediate felel meg A2-B1 szintnek, Intermediate B1-B2-nek.

Azt csak te tudod, hogy hova szeretnél eljutni.

2013. aug. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!