Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mostanában induló munkaügyi...

Berandi kérdése:

Mostanában induló munkaügyi központ által indított (TÁMOP) nyelvtanfolyamra milyen szóbeli és írásbeli felvételi van?

Figyelt kérdés
Én egy nulla szintről induló néet középfokra jelentkeztem. Van e esetleg valaki aki hasonló felvételin már részt vett és tud információval szolgálni a kérdésekkel kapcsolatban?

2013. szept. 2. 08:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én is ilyenre jelentkeztem most, csak épp angolból. Én is épp erről próbálok nyomozni, ha találok valamit, szólok. :)
2013. szept. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Én már közben túl vagyok a felvételin! Sokan voltunk/ nyelvtani teszt! Átfogóan nézz át mindent nyelvtanból. Sok feladat van, teszt, tehát 3 válasz lehetőség adott. Alapfogalmakkal, szó elemzés, szófajok képző jel, rag stb...legyél tisztában. Vannak egyszerűbb de nehezebb feladatok is!
2013. szept. 13. 07:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!