Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A hollandok jobban beszélnek...

A hollandok jobban beszélnek angolul mint az ausztrálok. Szerintetek ez igaz?

Figyelt kérdés

Egy Európáról szóló útikönyvben olvastam ezt a Hollandiánál szóló részben.

Nem volt semmi más hozzáírva,hogy miért,stb...

Szerintetek ez igaz?



2013. szept. 2. 09:40
 1/6 anonim válasza:
Igen, igaz!
2013. szept. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Miért,az ausztrálok olyan erős akcentussal beszélnek?
2013. szept. 2. 13:25
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem meg nem igaz. az ausztral angolt jobban beszelik, mint a hollandok. de hogy az amerikai nagolt melyik nyomatja jobban azt nem tudom. talan a brit angolban jobbak lehetnek, de nem hinnem... ekkora faszsagot...
2013. szept. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 noemi4 ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdést, ha vki holland, akkor holland az anyanyelve, és eleve nem beszélhet olyan jól angolul, mint egy ausztrál, akinek tegyük fel angol az anyanyelve, nem vmi ausztrál őslakos nyelv. Kivéve ha bilinguális.
2013. szept. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
baromság. a hollandiában nem sokan tudnak angolul. kint élek egy éve naponta tapasztalom.
2013. szept. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ez egy baromság. Hollandiában max az angol angolt beszélik jobban, mivel ausztráliában az ausztrál angolt beszélik.
2019. ápr. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!