Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Írnátok október 23-áról...

Írnátok október 23-áról mondatokat angolul?

Figyelt kérdés
Olyat légyszi ne írjatok,hogy webforditas.hu,meg hogy csináljam meg szótárral..Próbáltam már,de szinte kezdő vagyok angolból(tavaly kezdtem el tanulni a nyelvet egy olyan tanárral,aki tojt az egészre rá,most meg egy olyan tanár kaptam,aki nagyon szigorú és úgy kezeli az osztályomat,mintha olyan profik lennénk,szólni már szóltunk,de nem érti meg...Szóval most egy olyan feladatot adott,hogy október 23-áról kell írni egy fél oldalt angolul...
2009. nov. 1. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:
65%

Itt van angolul, hogy miket ünneplünk vagy emlékezünk meg október 23-án. Mást nem igazán lehet róla írni..


[link]

2009. nov. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
+ Itt pedig magyarul is: [link]
2009. nov. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

Egy slideshow-t találtam neked. Egyébként ez a tanár nem normális, egy év tanulás után nem lehet okt.23-ról írni. Küldjétek be a szülőket, ebbe nem kell belenyugodni.

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. nov. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséget! A tanár valóban dilis:volt,hogy az oszt.társam késett(lerobbant a busz amivel jött)és el sem mondhatta miért,mert a tanár ráparancsolt,hogy akkor mondja el angolul,hogy elaludt és amiatt késett.Szegényt egész órán ugráltatta. Ha nem őt nézzük állandóan órán akkor 1-es, ha betegek vagyunk(nem számít neki,ha ki sem bírunk kelni az ágyból a láztól),akkor e-mailbe el kell küldeni a leckét,mert ha nem 1-es,stb. Nem hiszem,hogy jó ötlet lenne szólni,tavaly a másik tanárnál szóltunk:hát meg is kaptunk a magunkét,órán tanítás helyett továbbra is politizált,és év végéig minket szívatott...
2009. nov. 1. 23:11
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, milyenek ott a körülmények, minden az igazgatótól függ, és van-e ott jobb angoltanár, de még két év fél évet végig kell csinálni vele, úgyhogy több szülőnek összefogva talán mégis érdemes felemelnie a szavát. Bár ezt a feladatot magam se tudtam volna megoldani, hiszen történelmi ismeretek szükségesek hozzá és szakszöveg, azért nyugodtan fordulj hozzám, ha lehetetlen feladatot ad, priviben is.
2009. nov. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen,hogy felajánlottad a segítséged! Nagyon kedves vagy!


Idén új igazgatónk lett,aki még nem áll a helyzet magaslatán. Igazából nem is ezt tanárt kellett volna kapjuk,de az előzőleg kiválasztott tanárt sajnos meg kellett műteni (állítólag valami komoly agyműtéte volt szegénynek),és úgy volt,hogy jövőre már visszajön a suliba. Ahogy a dolgok állnak lehet,hogy csúszik az ügy, pedig sok jót hallottam a Tanár Úrról,úgy örült mindenki,hogy végre lesz egy normális tanárunk..


A házival kapcsolatban mint kiderült a fél csoport ugyanazt írta,mint én,a másik fele,meg nem tudta megcsinálni.Bezzeg most is minket szúrt le:az egyik lány nem tudta elmondani angolul,hogy: az volt a házi a szünetre,hogy féloldalas fogalmazást kellett írni egy lapra október 23-áról.Na erre mit mondott,hogy ne akarjuk kiprovokálni a dogát(magyarul amiatt,hogy nem tudjuk kapásból elmondani angolul,amit ő kitalált, és még nem is tanultuk).

2009. nov. 5. 23:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Márpedig szóljatok! Nem kell az értelmetlen, mondhatnám őrült, szakmaiatlan terrort elviselni, itt ő a hibás, ne kelljen nektek egy szakmailag hiteltelen elmebeteg miatt reszketnetek.
2009. nov. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!