Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A haladó angol nyelvtudás...

A haladó angol nyelvtudás mivel egyenlő? B1 vagy B2?

Figyelt kérdés
Csináltam egy szintfelmérőt angolból a manhattam nyelviskola honlapján,és azt irta ki h 27 pontot értem el és a szintem haladó. De nekem arra lenne szükségem,hogy ez B1-nek vagy B2-nek felel meg. Köszönöm előre is!:)

2013. szept. 3. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

kezdő - elementary

közép haladó - pre-intermadiate B1

haladó - intermediate B2


Legalábbis ezt mondják, szerintem viszont a valódi tudás 1 fokkal alacsonyabb mint a szintfelmérő. Igazából nem lehet tudni.


Pl. az egyik nyelviskola "szuper haladó" csoportot is meghírdet, és zárójelben odaírta, hogy "azoknak akikkel már több éve" boldogítjuk egymást. Vagyis akik örök zöld gyümölcsök maradnak, s nem beértek.

2013. szept. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Linkeld be a tesztet. Általánosságban igaz, hogy a középfokú nyelvvizsga egy emelt érettségivel egyenlő.
2013. szept. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

[link]

a középszintet csináltam,és ott irta ki h haladó.

2013. szept. 8. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!