Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha van egy dexamos (egynyelvű-...

Ha van egy dexamos (egynyelvű-reál) írásbeli nyelvvizsgám akkor azt tudom párosítani egy origó szóbelivel (kétnyelvű)?

Figyelt kérdés
2013. szept. 5. 19:30
 1/3 anonim válasza:
Persze. Nekem is origó szóbelim van angolból (középfokú). Nem tudom melyik megyében laksz. Ha van rá lehetőséged, akkor valamelyik kisvárosba menjél origó szóbelizni, mert ott segítőkészebbek a vizsgáztatók és nem azt nézik, hogy mit nem tudsz, hanem azt hogy mit tudsz. Ára 11000 és 15000 között mozog. Küldök neked egy linket ami alapján fel tudsz készülni és ott megtalálod a laborvizsga anyagot is: [link] A magnóhallgatásos feladatot gyakorold minden nap! Sok sikert előre is.
2013. szept. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget. Amúgy borsodban lakok. Kb egyforma messze van tőlem Sárospatak és Miskolc. Én Patakon választanám, mert onnan jókat hallottam.
2013. szept. 6. 18:50
 3/3 anonim válasza:
Előző vagyok. Én is a dexam reál írásbeli vizsgát szeretném letenni. Mennyire nehéz? Elsőre átmentél a vizsgán? Arra lennék kíváncsi, hogy ezen a modulon, mely feladatok a legkönnyebbek és a legnehezebbek. origó szóbelire úgy készültem fel hogy a neten találtam kidolgozott tételeket és 3 hónap alatt sikerült felkészülnöm rá. beírtam a google be hogy origó angol középfokú szóbeli tételek és az 1. vagy a 2. találatnál letöltöttem ezeket, úgy hogy ki voltak dolgozva. remélem eleget tudtam segíteni. Amúgy fiú vagy vagy lány? én 23/L
2013. szept. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!