Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit ajánlotok, mit vásároljak...

Mit ajánlotok, mit vásároljak meg a most beszerzett Oxford Angol nyelvtani, és gyakorló könyv mellé?

Figyelt kérdés

Önálló, kezdő angol tanulóként megvettem az Oxford Angol Nyelvtan című könyvet, ami nagyon tetszik.

Szeretnék mellé venni egy jó nyelvkönyvet, ami kezdőknek szól, de nem találtam az Oxfordtól olyant, hogy pld angol nyelv kezdőknek.


2009. nov. 3. 18:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Van az Oxfordtól bőven. A jó öreg Headway, amit sokan utálnak, de valamiért mégis fennmaradt több mint 20 éve azért jó, mert kapható hozzá magyar nyelvű nyelvtani magyarázat és szójegyzék egy kis füzetben. Persze a hanganyagot is meg kell venni. De én szkeptikus vagyok az önálló kezdő tanulást illetően: hát kivel beszélgetsz, ki magyarázza el, ha nem érted, ki ellenőrzi, jól oldottál-e meg egy feladatot? Ha a Headwayt választod, vedd meg a munkafüzetét is, olyat, amihez van megoldókulcs: with key (ejtve majdnem whisky)
2009. nov. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!