Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek mennyire hatékony...

Szerintetek mennyire hatékony az online nyelvtanulás? El lehet velük jutni mondjuk egy (angol) középfokú nyelvvizsgáig vagy csak kiegészítőnek jók?

Figyelt kérdés
Mik az erősségeik vagy a gyengeségeik? Mondjuk, én nehezen tudom elképzelni, hogy egy idő után ne veszítsem el az érdeklődésemet. Van ez az 5perc angol oldal, jónak tűnik, de vannak részek, amik inkább felületesek. Pl. Ezzel az oldallal eljuthatnék a középfokú szintig?

2013. szept. 18. 10:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmire nem valóak,maximum szótanuláshoz (szókincs) de semmiféle analóg gyakorlatot nem ad vissza,azt javaslom,hogy menj el magántanárhoz,ha igényesen viszonyulsz a nyelvhez."5perc anogul" önmagában vicc,vagy inkább irónikus az oldal címe,bocsi.
2013. szept. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Talán olyan alapszinten lehet vele kezdeni valamit-

De amúgy inkább csak kiegészítésnek jó

2013. szept. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Teljesen lehetseges. Jartam nyelvtanarhoz japanbol, de igazan mely tudast internetrol szereztem. Nyilvan ha jo akkor magantanar is legalabb annyit tud nyujtani csak hat meg van az ara.


Online nyelvtanulas atka, hogy az anyagot magadnak kell osszeallitani. Egy oldal szinte soha nem nyujt eleget vagy mindenbol eleget tehat folyamatosan keresgelni kell.

2013. szept. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Gondolom, Te úgy kezdtél el japánt tanulni, hogy tudtál már egy-két nyelvet. Szóval, ez az internetes tanulás leginkább úgy működhet, ha egy másik nyelvből már tapasztalataim vannak.
2013. szept. 18. 12:33
 5/7 CsigaBig ***** válasza:
Minden módszerrel lehet eredményesen tanulni, csak az nem mindegy, hogy mennyi idő ráfordításával. A speedlearning és a brainnturbó, minthogy közös alapról indultak, mindenképpen kerülendő. Nekem nagyon rosszak a tapasztalataim ezzel a módszerrel. Tudok, azonban ajánlani egy gyors és biztos módszert, amivel fél- egy év alatt középfokra juthatsz teljes biztonsággal és a lehető legkevesebb időráfordítással. Ha érdekel, írj a csikosjm@gmail.com címemre. Üdv.
2013. szept. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
kiváncsi vagyok,kevés időfordítással fél év alatt vagy 1 év alatt,te milyen szintre jutol el..akkora pofára esés lesz számodra ,mint az ólajtó xD.
2013. szept. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerintem is el lehet jutni egy nyelvből fél év - egy év alatt tanárral a középfokra, de ehhez baromi sokat kell tanulni és minden nap, akár órákat is. Az más kérdés, hogy csak papírja lesz róla a illetőnek vagy tényleges nyelvtudása is lesz mellé. Egyik ismerősöm 1-2 hónap alatt jutott el középfokra angolból, de ő mondjuk már más nyelveket is tudott akkor és rém okos, igazi "észkombájn" + akkor csak azzal foglalkozott, gondolom, egész nap.
2013. szept. 20. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!