Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Cambridge FCE (B2) és ECL C1...

Tothmate96 kérdése:

Cambridge FCE (B2) és ECL C1 között mekkora a szintkülönbség?

Figyelt kérdés
Idén kezdtem a 11. -et,2013 júniusában tettem cambridge-i FCE nyelvvizsgát, kiváló eredménnyel (grade A). A nyelviskolában azt mondták, hogy kb 1,5 év a felkészülés, tehát 12. közepén/végén tudnám letenni. Azonban tudomást szereztem az ECL nyelvvizsgákról, s aZ ECL C1-gyel kapcsolatban lenne kérdésem.Milyen különbség van a cambridge-i és az ECL között, s főleg a--- cambridge-i FCE(B2)és az ECL C1--- között?

2013. szept. 25. 10:27
 1/1 anonim válasza:

A cambridge felsőfok sokkal nehezebb mint az ECL... Azt, hogy B2 cambridge és ECL c1 között mi a kül. azt sajnos nem tudom. A legtöbb anglisztika vagy angol tanári szakon a kimenő követelmény a cambridge c1 felső része, szóval nagyon magas szintet jelent

szerintem gyúrj cambridge c1-re és ha sikerül akkor mindenhol beolvadnak a szék alá :D

2013. okt. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!