Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Német fordítás rövid szöveg?

Német fordítás rövid szöveg?

Figyelt kérdés
Das Kadewe verbindet Einkauf und Kulturerlebnis in besonderer Weise.Regelmäßig finden Ausstelungen , Modeschauchen ,Signierstunden und Konzerte statt.Neuheiten aus aller Welt,Länderschauchen und Produkt Premieren locken zahlreichen Gäste ins Kadewe.Publikumsliebling im Kadewe ist aber die legendäre 6. Etage, die Feinschmecker-Etage!Sie ist das Mekka der Gourmets.Im größten Schlemmer-Paradies Europas können Feinschmecker zwischen rund 33.000 verschiedenen Artikeln wählen.

2013. szept. 30. 20:28
 1/1 anonim válasza:

A Kadewe(áruház) összeköti a vásárlást a kulturális élettel egy különös módon. Rendszeresen találunk kiállításokat, divatbemutatók, autogramosztások és koncertek helyett. Hírek a világ minden részéről,(nem tudom mi az a länderschauchen)és termékbemutatók számos vendéget vonz a Kadewe-ben. De a Kadewe közönség kedvence a legendás hatodik emelet, a gasztronómiai emelet! Ez Mekka ínyencei. Európa legnagyobb ínyencei mintegy 33.000 cikk közül tudnak választani.



Szerintem így van, de nem vagyok profi németes, lehetnek hibák:)

2013. okt. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!