Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy fordítanád ezt az angol...

Hogy fordítanád ezt az angol mondatot?

Figyelt kérdés

"Everything's gonna be fine. I can't think of anyone that would want to prevent me from using my powers to show everyone how big the difference is between me and the woman that I used to be."


Köszi.


2013. okt. 2. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Minden rendben lesz. Nem ismerek olyant, aki meg tudna akadályozni abban hogy használjam a hatalmamat/energiámat, hogy megmutassam mindenkinek hogy milyen nagy a különbség köztem és egy nő között, amely általában én vagyok.
2013. okt. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyébként az eredeti mondat sem korrekt teljesen így a fordítás is cammog kicsit
2013. okt. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hogy hogy nem korrekt? Mit javítanál rajta? Én talán annyit hogy: between me and that woman I used to be.


Közöttem és aközött a nő között aki voltam.

Nem?

2013. okt. 2. 20:07
 4/5 anonim válasza:

Everything's gonna be fine. I can't think of anyone who would want to prevent me from using my powers to show everyone how big the difference is between me and the woman I used to be.

Minden rendben lesz. Senki olyanra nem tudok gondolni, aki meg akarna akadályozni abban, hogy az erőmet arra használjam, hogy megmutassam mindenkinek, mekkora különbség van köztem és aközött aki valaha voltam. Ahogy fenn leírtam a mondatot úgy szerintem helyesebb. :)

2013. okt. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

jav. a végét rosszul írtam 1. voltam:


Minden rendben lesz. Nem ismerek olyant, aki meg tudna akadályozni abban hogy használjam a hatalmamat/energiámat, hogy megmutassam mindenkinek hogy milyen nagy a különbség köztem és a nő között, aki egyébként én vagyok.

2013. okt. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!