Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Németről magyarra le tudnátok...

Németről magyarra le tudnátok nekem ezt fordítani? Ich kann es einfach nicht beschreiben, du gehst mir einfach nicht mehr aus dem kopf. Träum sogar von dir. Hab dich so gern, bin sehr froh das ich dich habe mein ein und alles.

Figyelt kérdés
Köszönöm szépen előre is!!
2013. okt. 6. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Neked írták?
2013. okt. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Valami olyasmi, hogy


nem tudom pontosan leírni. Nem mész ki a fejemből.

Néha még álmodom is rólad. Nagyon kedvellek, örülök, hogy "vagy nekem". "Mindenem"

2013. okt. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, nekem írták, sms-ben. Az az igazság, hogy megismerkedtem egy horvát sráccal, de én inkább angolul tudok, ő németül nagyon jól, így németül beszélgetünk egymással, mivel most németül tanulok. Ezeket a szavakat is le tudtam fordítani külön-külön, csak összerakni nem tudtam pontosan. De köszönöm szépen a segítséget!! (Azt hiszem nem lesz egyszerű ez a kapcsolat..) :-)
2013. okt. 6. 13:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Beléd zúgott a gyerek
2013. okt. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4-es: :-))) remélem, mert nekem is nagyon tetszik :-)
2013. okt. 6. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!