Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen angol gyakorlási...

Milyen angol gyakorlási sorozatot vagy filmet ajánlotok?

Figyelt kérdés
angol gyakorlás céljából milyen filmet vagy sorozatot ajánlotok azért teszem fel ezt a kérdést mert nem minegyik filmbe ejtik szépen a szavak és még jó se a film stb és esetleg telefonra valamilyen "játékot " ugyan ilyen célból?

2013. okt. 15. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
prettí little liars, nekem segít, mert tök érthetően ejtik a szavakat
2013. okt. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen :D
2013. okt. 16. 19:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Realityket meg ilyesmiket érdemes elkerülni, pár részt láttam de a résztvevők csak elvétve tudtak helyesen beszélni.


Próbálj valami olyat keresni ami érdekel is, én ezeket szoktam nézni:

Supernatural

Game of Thrones

Sherlock

StarGate

Fringe

Dexter

NCIS

Hawai FiveO

Homeland

2013. okt. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Attól is függ, hogy US vagy UK angolt szeretnél tanulni. Már amennyiben gondolkoztál ilyenen. Ha még nem vagy annyira jó angolból, akkor a sitcom-okat hanyagolni kellene, mert nagyon sok angolos viccet eresztenek meg.


De egyébként nagyon egyszerű. Felmész a sorozatjunkie-ra (például), megkérdezel pár embert, hogy mi tetszik nekik, és ahhoz töltesz le részeket. Ha beírod angol wikipedia-ra a sorozatod (angol) nevét, akkor a leírásban ott lesz, hogy US vagy UK angolos a sorozat.


Nézheted például ezeket:


Beauty and the Beast

Marvel agents of S.H.I.E.L.D

Pretty little liars

Witches of the east end

Falling skies

Friends


UK angolosat jóval nehezebb lesz találni, ha az kell.


UK például:

A legújabb Merlin sorozat (nem is olyan rég lett vége)

A most indult Atlantis sorozat (ami az első pár rész alapján egész jónak ígérkezik)

A Being Human UK változata (a korábbi)


Wikipedia-n ki vannak listázva (more or less). Ez például az UK angolosaké:

[link]

2013. okt. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!