Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Igaz, ha 3 éve államvizsgáztun...

Igaz, ha 3 éve államvizsgáztunk, kapunk annyi könnyítést nyelvvizsgán, hogy nincs hallott szöveg?

Figyelt kérdés

Nem egy helyről hallottam már ezt, hogy a főiskola szervez egy belső nyelvvizsgát és nincs hallott szöveg. Ennek utána fogok járni, mert érintett vagyok. De addig is, ha valaki tudna válaszolni, írjon:)

(Nem tudom, hogy iskolától függ-e a dolog, de ha igen, a Nyíregyházi Főiskolán végeztem)


2013. okt. 21. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Hú kérdezd már meg

Nyilván a"könnyítés" csak az írásbelire értendő

2013. okt. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azaz csak a szóbelire értendő
2013. okt. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom, épp azt írtam, hogy a szóbeli részén akkor (elvileg) nincs magnózás...ez lenne a könnyítés. És árban is más, mert így akkor a szóbeli 7000 lenne
2013. okt. 21. 20:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Nade nem tudod megkérdezni a Tanulmányisoknál?
2013. okt. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs erre valami rendelet?
2013. okt. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!