Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Egy levélhez kellene megírnom...

Egy levélhez kellene megírnom de sajnos németes vagyok és angolul nem tudok. Hogyan mondanátok ezt a szöveget angolul?

Figyelt kérdés

Köszönöm jól vagyok. Jelenleg nyelvvizsgára készülök angolból és olaszból. Az iskola jól megy, nagyon szeretem. Az idő nagyon szép őszies.

Remélem jövő nyáron el tudsz jönni Magyarországra. Üdvözlöm családodat és téged!



2013. okt. 23. 16:26
 1/2 anonim ***** válasza:
65%
Ha nem tudsz angolul, miért akarod azt írni, hogy angol nyelvvizsgata keszulsz???
2013. okt. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Vörösnefelejcs ***** válasza:

I am fine, thank you. Actually, I am preparing for my English and Italian exams. School is fine, I like it very much.

Weather is beautiful just like in a nice autumn.

I hope you can come to Hungary the next summer.

Regards to you and your family as well.


Az idő szép őszies... erre még valaki nem ártana, nagyon izé...

2013. okt. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!