Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki letudna forditani...

Torpokos kérdése:

Valaki letudna forditani nekem. Angolra? (ha lehet ne google forditoval)?

Figyelt kérdés

Én azt hiszem hogy legszivesebben az AEA ba mennék angolt tanulni. Azért mert sok ismerosom volt aki kiment tanulni és pàr honap mulva profin beszelte az angol nyelvet :) Es amugy is kivancsi vagyok Amerikara, a latnivalokra az emberekre es szokasaikra:) Ezert valasztanam az AEA-kat es szerintem egy jo valasztas lenne! :)

koszi elore is


2013. okt. 24. 17:24
 1/1 anonim ***** válasza:
I think, that I prefer going to the AEA, because lot of my familiar went there and after a month, they have been spoken the language very well. Anyway, I'm curios about USA, the sights, the people and their habits. That is why I choose the AEA, and i think it would be a good choice.
2013. okt. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!