Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Lefordítanátok nekem ezt a...

Lefordítanátok nekem ezt a három mondatot németre?

Figyelt kérdés

Munkalehetőségem van Németországban, de csak a szakmai nyelvet beszélem, és telefonon várják a jelentkezésemet. A három mondatom:

Elnézést kérek, még tanulom a nyelvet. A jelenlegi tudásommal a munkát el tudom végezni, de a társalgás még nem megy. Kérem, adjon egy e-mail címet, ahová elküldhetem az önéletrajzom.

Köszönöm előre is. Nagyon izgulok :)


2013. okt. 28. 07:54
 1/3 anonim válasza:

Es tut mir leid, ich lerne noch die Sprache. Mit meinem jetztigen Wissen kann ich meine Arbeit machen, aber eine Konversation zu führen ist mir noch ein bisschen zu schwer. Bitte geben sie mir eine E-mail Addresse wohin ich meinen Lebenslauf schicken kann.

Sok sikert! :)

2013. okt. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2013. okt. 28. 08:30
 3/3 anonim ***** válasza:

Es tut mir leid, ich lerne die Sprache noch.

Mit meinem jetztigen Wissen kann ich die Arbeit machen, aber eine Konversation ist mir noch ein bisschen schwer. Bitte geben sie mir eine E-mail-Addresse, wo ich meinen Lebenslauf senden kann.

2013. nov. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!