Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van itt olyan tett felsőfokú...

Van itt olyan tett felsőfokú írásbelit az origónál?

Figyelt kérdés

Én angolra fogok menni.És az lenne a kérdésem,hogy mi az,amit tudni kell?Phrasal verbs-ök kellenek.Azon kívül?

Konkrétan a teszt részhez értem,mert az egyszer így,egyszer úgy sikerül nekem.


Ha gondoljátok,persze írhattok a többi részéről is tapasztalatot,akár priviben is.

Örülnék,ha írnátok,mert fontos.



2013. nov. 1. 12:11
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
Középfokot is csináltam Origónál.Ott nem lett vészes a teszt,meg végülis az egész nem lett vészes,de azért nem 90%.
2013. nov. 1. 12:13
 2/32 anonim ***** válasza:
Elég nagy olvasottság kell, mivel a (közel) szinonímák között kell különbséget tenni.
2013. nov. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :)

A szinonímákra eddig nem is gondoltam.Azokat is átnézem.

2013. nov. 1. 23:17
 4/32 anonim ***** válasza:
én 9-én (szombaton) megyek origóra felsőfokúzni, csak az írásbelire még.. idiómákat nézegesd, meg a soksok prepozíciós igét...:)
2013. nov. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Kedves második!Én is akkor megyek :)))
2013. nov. 3. 21:31
 6/32 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm neked is a választ :)
2013. nov. 3. 21:32
 7/32 A kérdező kommentje:
Melyik városban fogsz vizsgázni,második? :)
2013. nov. 3. 21:39
 8/32 anonim ***** válasza:
Debrecen!:) második vagyok
2013. nov. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
hogy sikerült kérdezőőőő?:D
2013. nov. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Szia! :))

Én Nyíregyen voltam egyébként.Már épp gondoltam,hogy írok :))


Én a vége felé egyre jobban elfáradtam.A tesztet elég jónak éreztem.Jobb ,volt,mint amire számítottam.A tömörítés is jónak tűnt,jónak éreztem.A fordítást is igyekeztem jól csinálni,persze elolvastam még egyszer,hogy elég magyaros-e.A writing-nál én az esszét választottam,mert a levél túl nehéznek tűnt,és kevesebbet tudtam volna írni.Meg a levél címzést,hivatalos levél dolgait nem is néztem át.A második remélem jó lesz,először nehéznek tűnt,de megírtam.Én jónak éreztem,remélem sikerült.A szövegértésnél meg a 9 kérdésből 7-et csináltam meg.Az első meg második kérdést kihagytam.Meg lesz egy,amire lehet csak 3ból 2 pontot kapok,de igyekeztem jól válaszolni.Ha más nem,a minimum százalék,vagy valamennyivel több csak meglesz,ha nem is 90%.


Remélem a legjobbakat.Hogy meglesz.

Nagyon örülnék neki.Készültem is rá.


És,mesélj,neked hogy ment? :)

Melyik writing-ot írtad?

2013. nov. 9. 18:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!