Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Általában hánykor kezdődik az...

Általában hánykor kezdődik az ÖSD B2-es nyelvvizsga szóbeli része? Egyáltalán délelőtt, délben, délután?

Figyelt kérdés
Az a probléma,hogy a szóbeli napja egybeesik egy fontos versenyem napjával,és jó lenne tudni,hogy számoljak,odaérek-e a versenyre vagy sem.E-mailt írtam már az érintett nyelviskolának,de még nem érkezett válasz.

2013. nov. 3. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem egy napon szokott lenni az írásbelivel, az azt követő héten. Több napos volt nálunk (szerda, csütörtök, péntek), és egész napos. Mindenki külön időpontot kapott (én fél 4-re). Jelentkezés elfogadása után egyből küldik a beosztást, helyet, és időpontot, de meg tudod nézni a beosztást az általuk kiküldött kód ismeretében is. [link]
2013. nov. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ:)

Tehát elméletben akkor van esély rá,hogy a vizsgaidőszakon belül ne pont arra a bizonyos szombati napra kerüljek szóbelin,mikor a verseny van. Nekem eddig mindenki azt mondta,pénteken írásbeliztek, rá következő szombaton szóbeliztek...azt kérvényezhetem,hogy versenyre hivatkozva másik nap szóbelizzek,nem? Angol felsőnél is ez volt a helyzet, tavaly,ott működött a dolog :D

2013. nov. 3. 21:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Budapesten vizsgáztam, így csak arról tudok nyilatkozni.

Pénteki napon volt az írásbeli, azt követő héten a szóbeli. Írásbelit követő héten este már volt eredmény. Tudtommal szombaton nem tartanak tehát szóbeli vizsgát.

2013. nov. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Visszaírtak e-mailben,elvileg pénteken írásbeli,és másnap szóbeli.Kedvesen a tudtomra adták,hogy nincs módom kérvényezni az általuk megadott szóbeli időpontját sehogy sem,csak a következő vizsgaidőszakra halasztani.Amit azért nevetségesnek tartok,mert máshol meg lehet oldani,és csak annyit kérnék,hogy a szombati nap legkorábbi időpontjában végezhessek.Nem hiszem el,hogy hivatalos kérvény és a táncszövetségtől kapott igazolás ellenében sem lehet figyelembe venni a kérésemet... :/
2013. nov. 4. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!