Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A Szent László gimnázium...

A Szent László gimnázium olasz tagozatán, a 2. nyelv az angol? Vagy milyen nyelv? Egyáltalán van melette plusz nyelv?

Figyelt kérdés
Azért lenne fontos, mert 8. os vagyok és angolt tanulok, tehát ezt ugyanugy szeretném folytatni. a honlap nagyon szar mert nemír semmi ilyesmit. vagy csak épp vagyok vak Oo .. és nyílt nap mikor lesz? vagy már volt? ÍRJATOK PLS
2009. nov. 15. 19:21
 1/2 anonim ***** válasza:

2. nyelvnek azt választasz, amit akarsz. Ha te az angolt akarod, akkor azt választod. (oda jártam, nem olaszos voltam, de nálunk francia órán voltak olaszosok, szóval van 2. nyelv nekik is).

nyílt napról nem tudok semmit, de ha felhívod a sulit, biztos adnak infot. V. ha el tudsz menni személyesen a suliba, akkor is meg tudod kérdezni.

2009. nov. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

hát nyíltnapról sajnos lekéstél, november elején voltak.:(

de egyébként olasz szakon természetesen van 2. nyelv, ezek közül lehet választani: angol, német, francia, spanyol, orosz, latin, lengyel, japán.

2009. dec. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!