Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tegnap tudtam meg a középszint...

Tegnap tudtam meg a középszintű nyelvvizsgám eredményét. A szóbeli sikerült, az írásbelinél hiányzik 2,5 pont szerintetek van értelme a felülvizsgálatnak?

Figyelt kérdés
2013. nov. 9. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs.
2013. nov. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősök tapasztalatai alapján sajnos értelmetlen fellebbezni, mert eddig még senkinek nem adtak plusz pontot azok közül, akikről tudok. Ha gondolkodol is rajta, csak akkor értelmes, ha a levélre nem maximum, illetve nem 0 pontot kaptál, esetleg ott tudnak még pontot adni, de szerintem esélytelen. Plusz költség is,és még 0,5-1 pontokat se adnak meg fellebbezésnél sajnos. Ha a leveled max. pontos lett, akkor pláne nincs értelme, mert a feleletválasztós kérdéseknél nem tudnak adni plusz pontot, ott vagy jó, vagy nem. Remélem tudtam neked segíteni.
2013. nov. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Melyik fajtán voltál?
2013. nov. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Telcen voltam és elrontottam a levelet és így csak 21pontos lett a levél.
2013. nov. 10. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!