Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ez így helyes? (angol, rövid)

Ez így helyes? (angol, rövid)

Figyelt kérdés
The gymnastics club, which is already fakt gym, I always start with warm-up. Then followed a pre-planned exercise plan that is prepared by Tibi at home. But if you want my belly as strengthening exercises that you get, and if you do not plan any special exercise. We often learn new things. It is true that I was only two training sessions, but I really like!

2013. nov. 11. 20:02
 1/5 A kérdező kommentje:

A torna clubban, ami amúgy tesi fakt, mindig bemelegítéssel kezdünk. Ezután az előre megtervezett edzés tervet követjük, amit Tibi még otthon készít el. De ha én például hasra szeretnék erősíteni akkor olyan gyakorlatokat kapok, míg ha nincs különösebb tervem gyakorlunk. Gyakran tanulunk új dolgokat is. Igaz hogy még csak két edzésen voltam, de nagyon szeretem!


Ez akart lenni.:D

2013. nov. 11. 20:02
 2/5 anonim ***** válasza:
At the gymnastics club, which is btw PE faculty, we always start with warm-up, followed by a pre-planned exercise plan that is prepared by Tibi at home. If I for example want abdominal exercises, that's what I get, and if I don't have special plans, I practice. We often learn new things. I've only been to two training sessions, but I really like it!
2013. nov. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A google translate nem a legjobb fordító...
2013. nov. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom:$ köszönöm!
2013. nov. 12. 06:50
 5/5 anonim ***** válasza:
In the gym, where our already optional class regularly takes place, we always get down to warm up first, followed right on by a pre-planned exercise program which is contrived at home by Tibi. But if I want my ab as tough as you can get, and if I don't have special plans to do I just do lax practice. We often get to know actually new things there. And it is also true that I've only been to two training sessions. But I just love it!
2013. nov. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!