Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen svéd nyelvkönyvet...

Milyen svéd nyelvkönyvet ajánlanátok egy teljesen kezdőnek? Olyan könyveket írjatok, amiben azért minden benne van.

Figyelt kérdés
2009. nov. 17. 18:27
 1/2 timido ***** válasza:
Keress utána neten. Vagy menny be a könyvtárba, talán találsz. Vagy mennybe könyvesboltba nézz utána, írd le a címét annak, amelyik tetszik, és ha nem is akarod megvenni, akkor is legalább tudsz egy könyvcímet, és utána tudsz nézni, meg tudod e szerezni.
2009. nov. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

A Kreatív Nyelvtanulásnak már megjelent a svéd nyelvoktató könyve is. Az Interneten elég sok helyen megtalálhatóak a sorozat különböző részei, így nagy eséllyel a svéd is fellelhető! :)


Egyébként vannak nyelvoktató szoftverek is, ilyen például a Rosetta Stone, amiről elég sok tapasztalatom is van. Noh, nem a svéd verziójáról, hanem egyéb más nyelvűekről, de mivel teljesen ugyanarra a szisztémára épül az összes nyelv esetében a program, így csak ajánlani tudom. Olyan módszerrel tanít, mintha az anyanyelvedet tanulnád! Torrent oldalakon biztosan megtalálod!


Aztán ott van még Pimsleur doktor nyelvoktató csomagja, aminek szintén van svéd verziója! Ez utóbbi egy hanganyag pack, amivel adott nyelven, egy-egy szituációban elhangzott mondatokat szedhetsz ízekre és tanulhatod a nyelvet!


Ha tényleg csak könyvek érdekelnek, akkor elnézést, hogy ilyen hosszan tárgyaltam egyéb lehetőségeket is.


Remélem tudtam segíteni! :)

2009. nov. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!