Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mi lehet a megoldás? Csoportos...

Mi lehet a megoldás? Csoportos tanfolyamokat nem jó időpontban vannak, magánóra túl drága.

Figyelt kérdés

Szeretnék nyelvet tanulni, nézegettem a lehetőségeket a neten. Amik csoportos órák, a legkésőbbi is este 6-kor kezdődik, ami esélytelen, mert 6-ig dolgozom. (mindig másik napokon, nincsenek fix szabadnapjaim, esélytelen ezt összeegyeztetni).

A magánórák meg 4000-nél kezdődnek :(

Ráadásul nem is olyan nyelvről lenne szó, mint az angol vagy a német, amihez minden sarkon akad egy tanár :(


2013. nov. 13. 14:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a bölcsész-hallgatók akik nyelveket tanulnak szívesen oktatnak (azaz magántanárok) és az ár olyan 1000-2000 közé van belőve.
2013. nov. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Melyik nyelv?
2013. nov. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
norvég
2013. nov. 13. 16:39
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyéni tanulás esetleg teljesen önállóan? Az interneten rengeteg segítség van ha nyelvet akarsz tanulni.
2013. nov. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Van egy norvég ismerősöm, nem tudom vállal-e tanítványokat. Megküldöm priviben a címét.
2013. nov. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Próbálkozom az önálló tanulással, de sajnos elég kevés magyar nyelvű anyag van a neten, keresgéltem már mindenfelé. angol nyelvű is kevés van, de abból legalább van, viszont azzal meg az a baj, hogy hiába tudok valamennyire angolul, ahhoz nem elég, hogy tökéletesen megértsem, egy bizonyos ponton túl, és ha elakadok, akkor annyi. Meg van millió kérdésem, amit nincs kinek feltenni.
2013. nov. 13. 19:35
 7/7 anonim ***** válasza:

Erre a problémára is vannak weboldalak, nézz körül jobban. :)

Ott van pl. a [link] ahol tuti találsz anyanyelvűeket akik segítenek, kijavítanak.


Mondjuk az tény, hogy egy közepes angol tudás nem árt, mert úgy jóval több anyag lesz segítségedre, illetve kezdetben anyanyelvű norvég emberekkel is legkönnyebben úgy találod meg a közös hangot.



A világért sem akarnálak megsérteni, de amíg nem megy az angol annyira, hogy használni tudd erre a célra, addig minek a Norvég? Beszélik kb. 6 millión akinek a nagy része tud angolul is, szóval olyan sok értelmét nem látom.

2013. nov. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!