Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Voltál már nyelvtanfolyamon?

Voltál már nyelvtanfolyamon?

Figyelt kérdés
Ha igen hogy zajlott hányan voltatok, paráztál-e előtte és megérte-e
2013. nov. 16. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Voltam, kb. 10-en voltun, megérte és nem paráztam, nem 12 éves vagyok, hogy telerakjam a gatyám 9 másik idegen embertől.
2013. nov. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hogy megéri e?


Attól függ hogy hová mész

2013. nov. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen voltam,nyelvvizsga felkészítő volt.Két hétig tartott,hétköznap délután.12-en voltunk.Először paráztam kicsit,de normális társaság volt :).
2013. nov. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szóbeli felkészítőn voltam 5fős csoportban, 4 különböző tanár tartotta felváltva, hogy ne legyünk zavarban vizsgán amikor idegenekkel kell majd angolul társalogni.

Nem igazán izgultam és szerintem megérte.


Több helyen voltam ingyenes próbaórán, de ötből csak ez az egy hely volt szimpatikus.

2013. nov. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 10-12-en voltunk (már nem emlékszem, 2 éve volt), nem paráztam, mivel a barátnőmmel mentem. Rendes volt a társaság, még a beszélgetős feladatok se voltak rosszak, pedig azok nem a kedvenceim. Megérte szerintem, jó tanárok voltak (anyanyelviek), nagyon sok hasznos dolgokat tanultam, pl. hogy kell prezentációt tartani, és mivel egy bizonyos típusú nyelvvizsgára készített fel, ott már nem ért meglepetés, pontosan tudtam, mi vár rám - sikerült is. :)
2013. nov. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!