Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik a legkönnyebb angol...

Melyik a legkönnyebb angol nyelvizsga?

Figyelt kérdés
Középfokú nyelvizsgát szeretnék tenni angolból, pluszpontok miatt. Melyik a legkönnyebb? Goldoltam a TársalKodó nyelvizsgára, milyen tapasztalatotok volt vele?

2013. nov. 16. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Még jó az EuroExam, Telc (ECL) is
2013. nov. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
euroexamen jók a feladatok :)
2013. nov. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
ECL, nincs benne külön nyelvtan.
2013. nov. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a nyelvvizsga teljesen egyénfüggő.


Én voltam középfokon TársalKodón és Origón is.

Nekem éppen az Origó se volt nehéz,pedig hányak mondják,hogy szivatós.

Szerintem nem rossz annyira az se.Ha például megy a fordítás,akkor jó.Ha jó vagy angol nyelvtanból,akkor is,mert a tesztes részénél azt kérik számon.


De mivel főleg a társalKodóról kérdeztél,arról írok bővebben:

Én csak írásbelin voltam.Másodjára mentem csak át.

A fogalmazásnál 3 téma közül lehetett választani azt hiszem.És elég hosszan kellett írni.Hosszabb volt,mint mondjuk az Origós writing-ja.Az első feladat egy tesztes szerű volt,meg volt adva egy szöveg,voltak benne lyukak,és az adott vonal helyére meg volt adva 4 lehetséges válasz.Például ehhez szerintem kifejezetten szókincs kell.Meg van 2 ,vagy 1 lyukas szöveg ,ahhoz is szókincs.Van egy hosszabb és egy rövidebb szöveg,a rövidebb a lyukas.És azt magadtól kell kiegészíteni,az első szöveg alapján.(De akár az első szövegből is kivehetsz szavakat.)Illetve van egy olyan feladat is,hogy egy szöveghez van talán 4-6 kérdés,és minden kérdésre van 3 válaszlehetőség,és a helyeset kell bekarikázni.

2013. nov. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!