Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik nyelviskolát ajánlanáto...

Melyik nyelviskolát ajánlanátok Nekem?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, 11. osztályba járok és erősen foglalkoztat, hogy külföldön tanuljak tovább. Középfokú nyelvvizsgám már van, de szeretnék felsőfokút a következő 1 évben, valamint emeltszintű angol érettségit is.

Budapest belvárosában lakom, és szeretnék járni tanfolyamra, de a bőségzavarában nem tudom eldönteni, melyik lenne a legmegfelelőbb, tapasztalat híján.

Heti 2 foglalkozást vállalnék be, intenzíven, minimum fél éven keresztül, de ha szükséges, hosszabban is akár.

Főleg a szókincsemen, a beszédkészségemen és a nyelvtanhasználatomon szeretnék javítani.

Előre is köszönöm, bármilyen negatív ill. pozitív tapasztalat jól jönne a nyelvtanfolyamokkal kapcsolatban, akár hogy kis vagy nagycsoportba érdemesebb jelentkezni

Előre is köszönöm!!:)


2013. nov. 30. 18:26
 1/5 .Péter. válasza:

Én egyet mondok. Katedrát soha ne válaszd!

Őrült módon reklámozzák magukat (hát megtehetik végülis ha mindenki odamegy és fizet nekik..), a statisztikákból meg kihozzák hogy kb. ők a legjobbak. Az áraik is durvák de az igazán durva az, hogy ha ki is fizeted és tanulsz akkor sem haladsz előre, hidd el saját elpazarolt másfél évem a bizonyítéka..

A bőség zavara na persze. Sajnos abból a bőségből nagyon kevés a jó suli :( középfokúval fontold meg hogy kimész külföldre, ha vagy olyan szinten.. ha nem akkor hozd magad olyan szintre, és utána menj ki, vannak külföldi nyelvtanulási lehetőségek, viszont itt MO-n csak a lehúzás megy annyit mondhatok.. annyira szomorú mikor egy iskola a fiatalokból él gyakorlatilag, akiknek még "félig csukva" a szeme és nem látják mi folyik itt... azért remélem vki majd ír neked valami pozitívat is :S :) én igy jártam. Külföldön (London) eltöltött 2 hónap után meglett a felsőfok (CAE), de azt a 2 hónapot úgy értsd, hogy csak tanultam, beszélgettem az emberekkel, és semmi mást nem csináltam szinte.. azért írom mert a munkahelyem kevésbé örült a dolognak, dehát ez van, Te még megteheted hogy tanulsz!:)

2013. dec. 1. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Melyik nyelvről van szó?
2013. dec. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ja látom, hogy az angol

Talán legjobb, ha valami magántancsit keresel magadnak

(nem tanfolyamot)

2013. dec. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Dover nyelvsuli

Manhattan nyelvsuli

Cosmopolitan (nézd meg a honlapjukat)

2013. dec. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Euro nyelvsuli, meg voltam elégedve !
2014. jan. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!