Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Franciául kell fogalmazást...

Franciául kell fogalmazást írnom a házról. Nagyjából megvan, de ilyen 15-20 mondatnak kellene lennie. Tudnátok mondani egy-két ötletet még pluszba? Sokat segítene!

Figyelt kérdés
2013. dec. 1. 11:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Írd le úgy, mintha körbesétálnál. Bejárati ajtótól balra konyha, jobbra vécé. Beljebb menve ott az én szobám, anyámék szobája. Anyék szobájában van egy csomó könyv, nagyon szeretnek olvasni és a szoba szép világos. Az a legvilágosabb a lakásban, mert van ott 2 nagy ablak. Az én szobám nkicsit kisbb, van benne ágy, szekrény, asztal, számítógép. Az én szobám nem annyira világos, csak egy ablakom van. Viszont télen itt melegebb van és nagyon szeretem. Lehátul a fürdő.


blablabla. Rizsázz, a kutyát nem izgatja, ha nem halál ponotsan az igazat írod. Egyik szoba szép világos, másik jó meleg télen, harmadikba légkonci van. MEg mittomén. Ilyesmi. Próbáldj kreatívabban hozzáálni.

2013. dec. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Megírnád, hogy mennyi ideje tanulsz franciául?

Könnyebben tudunk segíteni, ha ismerjük a nívódat. Mikorra kell a házi?

2013. dec. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 webnyelv ***** válasza:

Így nehéz, hogy nem tudjuk, eddig mit írtál! :D

Írd le, mi van a ház előtt/mellett, milyen a kert, milyenek az ablakok, mi milyen színű. Milyen szobák vannak benne, mik vannak a szobában. A szobában lévő cuccokat mire használod. A szobákban mi mellett/előtt/mögött mi van. Mi van a szekrényekben, a hűtőben, a konyhaszekrényben, a ruhásszekrényben... Képek a falon, szőnyegek a padlón, milyen színű a fal, szekrény, hűtő...

Erről oldalakat is lehetne írni.

2013. dec. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!