Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol emelt 5-ös érettségit...

Angol emelt 5-ös érettségit hol lehet angol középfokúra kiváltani?

Figyelt kérdés
2013. dec. 1. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Én ugyan 2007-ben érettségiztem de nekem nem kellett kiváltani sehol, kétnyelvű érettségi bizonyítványt kaptam és abban benne volt hogy az emelt szinten elért eredményem egy államilag akkreditált nyelvvizsgának felel meg.
2013. dec. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megkapod vele, benne lesz az érettségi bizonyítványodban, nem külön lapon, ennyi a különbség.
2013. dec. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nekem igazából külön kellene, ilyen kék színű könyvecskében, mivel munkához szükséges.
2013. dec. 1. 13:55
 4/6 anonim ***** válasza:

Sehol sem fognak neked nyelvvizsga bizonyítványt adni az érettségidért.

Érettségid a középfokú nyelvvizsgával egyenértékű és a nyelvtudásod az érettségid felmutatásával tudod igazolni.

2013. dec. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem kapsz olyant. Nem azt mondja a jogszabály, hogy bizonyítványt kapsz, hanem hogy az érettségi bizonyítványod nyelvvizsgának minősül, azt tudod bemutatni.
2013. dec. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Munkához is jó, egyenértékű, azt az oldalt lefénymásolod és kész.
2013. dec. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!