Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha hallgatok angol szövegeket...

Ha hallgatok angol szövegeket és megpróbállom kivenni a szavakat amiket ismerek, akkor megtanulhatok hamarabb angolul?

Figyelt kérdés
Az osztályban én vagyok a legjobb angolos 2 éve tanulom az angolt, de hallás után nem mindent értek meg csak nagyon keveset, főleg ha gyorsan mondják.Ha lassabban akkor gond nélkül, de minap hallotam élőben egy angolt és hát lefagyta mert nem tudtam mit mondani, mert a kérdését sem értettem.A kérdés csak az hogy ha nemismerek minden szavat és úgy hallgatok angol csatornákat szövegeket akkor jobban fog-e menni? A válaszokat előre is köszi :)

2013. dec. 3. 16:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát én nemtom, am interjúnézés is jó, meg feliratos vidik:)
2013. dec. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 tanárúrkérem ***** válasza:
Sokat fog segíteni, de ha nem vagy elég jó, ne csak háttérben menjen a tv, hanem ülj le elé és koncentrálj.
2013. dec. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!