Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Aki fent van INTERPALSon az...

Aki fent van INTERPALSon az hogyan szokott beszélgetést kezdeményezni? Mit szoktatok az első levélbe írni?

Figyelt kérdés
Nekem valahogy nem írnak vissza soha :(

2013. dec. 12. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Bármit ami profilja alapján eszembe jut. Ha megmondod a profilod nevét akkor lehet többet tudok mondani.
2013. dec. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A profilom rendben van :)


írnál konkrét példát?

köszi!

2013. dec. 12. 23:32
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Pl. volt valaki, aki annyit írt magáról, hogy ő unalmas és nem lehet vele beszélgetni, ezt érdekesnek tartottam, hogy valaki csak ennyit ír magáról :D Általába megkérdezem, hogy tanul-e valamit, vagy dolgozik például. Volt nekem is olyan, aki nem írt vissza. Ha nem valami sablonos dologgal nyitsz, akkor általába írnak, csak keltsd fel az érrdeklődését. Vagy keress olyat aki esetleg magyarul akar tanulni, vagy olyan nyelven amit még tudsz.
2013. dec. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Csak olyat kerestem, aki angolul tanul, vagy anyanyelve az angol.

Mi az ami nem sablonos?

2013. dec. 13. 11:19
 5/6 anonim ***** válasza:

hiii

i saw you are interested in playing football, oh my goood i love it. you look so great anyway ^^ im waiting for your reply byee :) és aláírás. nekem mindig beválik :D

2014. ápr. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

zsíír!

de már letöröltem magam pár hónapja :D

2014. ápr. 20. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!