Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek jó lenne nyelvgyak...

Szerintetek jó lenne nyelvgyakorlásnak?

Figyelt kérdés

Van egy holland barátnőm,akivel angolul beszélek.

Magyarul nem tud,én nem tudok hollandul.


Mindketten tanulunk viszont más nyelveket is,pl. franciát.És,arra gondoltunk kb. egy időben ,hogy beszélhetnénk franciául is.

Egyikünk sem anyanyelvi,de jó lenne gyakorlásnak?



2013. dec. 22. 22:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ártani nem árt, de ha hülyeséget írtok, egyikőtök se fogja tudni kijavítani a másikat. Fejlődni max. akkor tudnál így, ha angol anyanyelvű emberrel beszélgetnél.
2013. dec. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem nagyon jó ötlet :)
2013. dec. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első válaszoldó:ha angol anyanyelvű lenne,az se változtatna rajta,mivel francia nyelvről van szó.


Angolul mindketten elég jól tudunk már,ő kéttannyelvű suliba jár,én is elég jól tudok angolul.

Alig van pár szó,amit nem értünk egymás írásából,szóval tulajdonképpen teljesen értjük egymást.


Köszönöm mindkettőtöknek a válaszát :))

hasznosak voltak.

2013. dec. 23. 12:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!