Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek 5-6 honap alatt...

Szerintetek 5-6 honap alatt megtudok tanulni angolul? Intenzív nyelvtanfolyamon 540 óra. H, k, sz, cs, p 5 ora?

Figyelt kérdés

Érettségiztem angolból 2 éve., nem lett jó az írásbeli nem lett jó szerintem az huzhatta le, de évközben nagyon jó voltam angolból.

A szüleim nem javasolják mert hogy drága, persze osszegyujtottem a pénzt rá, ès minden energiamat raforditanam. Meg lehet valósítani? Vagy van akinek sikerült? Mert anyum 3 év alatt tanult meg középfokon, ès ő nem tartja jónak. Viszont én meg szeretném. Tapasztalatok?

A válaszokat előre is köszönöm !



2014. jan. 4. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha van egy alapozó tudásod -azaz már 4-6 évet tanultad- azt már fél év alatt fellehet fejleszteni egy folyékony beszéd szintjére. De azt távvezérléssel senki nem tudja neked megmondani hogy az a tanfolyam, amit kiszemeltél megfelelő erre a célra.


És ne feledd! A hangsúly a napi rendszerességen van. AudioBook, filmek, hírek, stb..és egyébként éld az életed angolul ahol csak tudod. Napi minimum +2-3 óra a tanórán túl. És beszélni minél többet! Ha ez nincs mg akkor nem lesz eredmény.

2014. jan. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Voltam ilyen intenzív tanfolyamon más nyelvből de semmit sem ért, a napi 5 órás tananyagot egy óra alatt is le lehetett volna adni, így végül elmentem magántanárhoz aki helyett egyszerűen lehet másikat keresni ha rosszul tanít.
2014. jan. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Annyit kell tudnod, hogy e mellett semmi mással nem fogsz tudni foglalkozni. Mivel napi 5 óra a nyelvsuli és ugyanennyi napi gyakorlást kell rászánnod. Akkor menni fog. Ennyire intenzív tanulással valóban meg tudsz tanulni angolul. Én is tanultam intenzíven fél éven keresztül és jól meg lehet tanulni a nyelvet. De ehhez kell, hogy te is rátedd a szándékodat. Utána viszont szinten kell tartani, mert elfelejted a nyelvet.
2014. jan. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mihez kéne?

Nyelvvizsga?

2016. júl. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!