Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szeretnék májusban előrehozott...

Szeretnék májusban előrehozott középszintű érettségit tenni németből. Ha rossz lesz, akkor jövőre is megpróbálhatom?

Figyelt kérdés
Ha nem érném el a kívánt százalékot, akkor jövőre újra nekifuthatok? Nem tudom pontosan a szabályok, kérlek titeket segítsetek.

2014. jan. 9. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Amíg be nem fejezed a gimit, addig csak egyszer teheted le középszinten. Vagyis ha most nekifutsz és rossz lesz a középszintűd, akkor 12. osztályban csak emeltet tehetsz belőle. Én inkább majd csak jövőre fogom megcsinálni (12-ben), mert ha tényleg rosszabb lesz, akkor az nem lenne nekem túl jó, inkább a nyelvvizsgával próbálkozok majd. Ezt az osztályfőnököm mondta pont pár napja, úgyhogy szerintem így is van.
2014. jan. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem már van nyelvvizsgám, de köszi a választ. Majd én is beszélek a tanárral
2014. jan. 9. 19:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Tényleg így van, de nem kell összeijedni tőle a nadrágot. Fel lehet készülni, és jól fog sikerülni, így kell nekilátni. Utána jövőre lehet tenni egy emeltet, és akkor válogathatsz a felvételinél, melyik a jobb. Sőt, ha az emelten elég jó eredményt érsz el, még egy nyelvvizsgát is kapsz akciósan, ami meg jó lesz, ha diplomát akarsz.
2014. jan. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyelvvizsga sztornó, nem láttam a kommentedet.
2014. jan. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. =)
2014. jan. 16. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!