Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Le tudná fordítani valaki...

Le tudná fordítani valaki ezeket a mondatokat németről magyarra? Sos

Figyelt kérdés
Im Kalkberg von Bad Segeberg bei Hamburg gibt es die größten Fledermaushöhlen in Europa, in denen ungefähr 15000 Fledermäuse leben. Diese Höhlen sind eine ideale Unterkunft für die Fledermäuse, denn man stört sie dort tagsüber nicht. Wenn es im Winter kalt ist und freit, sind die Höhlen als Quartier sehrgut geeignet. Die Fledermäuse stehen in ganz Europa unter Artenschutz, weil sie wichtige Insektenjäger und vom Aussterben bedroht sind. Eine Fledermaus frisst pro Nacht bis zu 5000 Mücken und andere Insekten. 
2014. jan. 12. 22:12
 1/3 anonim válasza:

Kalkberg von Bad Segeberg-ben, Hamburg közelében találhatók Európa legnagyobb denevérbarlangjaik,amelyekben nagyjából 15000 denevér él. Ezek a barlangok ideális szállást biztosítanak a denevéreknek,mert napközben nem zavarják őket.Mikor télen hideg van és fagy, a barlangok nagyon jó szállásként válnak be. A denevérek egész Európában védettek,mert fontos rovarvadászok és kihalás fenyegeti őket.Egy denevér éjszakánként akár 5000 szúnyogot és más rovart is megeszik.


Bocsi,nem a legjobb fordítás,de így hirtelen így síkerült.

2014. jan. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm ^-^ Tökéletes :)

Kb én is így fordítottam, csak nem voltam benne biztos, hogy jó lesz, meg néha egy-egy mondatrészt nem értettem. Szóóóval köszönöm! :)

2014. jan. 13. 22:10
 3/3 anonim ***** válasza:
A Hamburg közeli Bad Segeberg Kalkberg nevű hegyében találhatók Európa legnagyobb denevérbarlangjai, amelyekben kb. tizenötezer denevér él-
2016. nov. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!