Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Pécsiek! Nem tudom eldönteni...

Pécsiek! Nem tudom eldönteni hová jelentkezzek középiskolába és már csak két hetem van. Széchenyi vagy Leöwey?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy 8 éve tanulok németet emelt szinten és eléggé jól megy. Minden tanárom és a szüleim is a Leöwey nemzetiségibe akar küldeni, csak az a baj, hogy nem igazán szeretem a németet. Sokkal jobban tetszik az angol és annak ellenére hogy nem tanultam az is megy. Gondoltam h elmennék a Széchenyibe kezdő angolra, de mindenki azt mondja, hogy elpazarolom a tudásom. Nekem csak a nyelvek.mennek. A többi tantárgyból 4es 3-as vagyok. Szóval Széchenyi vagy Leöwey?....(Babitsba járok emelt szintű németre előkészítőre, de az túl nehéz suli.) 14/L
2014. jan. 14. 16:44
 1/2 anonim válasza:
szia. én a Kodályba járok, de vannak barátaim, ismerőseim Széchenyibe is meg Leőweybe is :) Szerintem a Széchenyi egy kicsit olyan ... "leszarom" iskola... nagyon könnyen, kevés tanulással jó jegyeket lehet szerezni, viszont gondolj bele... Leőwey lehet h picit nehezebb, de a német mellett tanulhatsz angolt is, vagy amit szeretnél. Szerintem már annyira sokan tudnak angolul felső fokon, hogy a német már picit különlegesebb :)... Én inkább a Leőweyt választanám, de helyetted nem tudnak idegenek dönteni :/ hajrá ;)
2014. jan. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a Leőwey-be jártam német tagozatra, mit szeretnél tudni?
2014. febr. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!